Realizované akce

Zakládáme si na realizaci akcí se zajímavým programem a příjemnou atmosférou mnohdy na místech, které účastníci zatím nenavštívili, nebo při aktivitách, které zatím nezažili.

Ukázat aktuální akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Co jste s námi mimo jiné zažili

Divadelní improvizace

"Bylo to super!" "Moc se mi to líbilo" "Šla jsem na to, abych se dostala ze své komfortní zóny a byl to skvělý zážitek" "Jsem rád, že jsem zkusil něco nového. Ani bych nečekal, že to tolik zvládnu"
Takové jsme po improvizaci dostávali zpětné vazby. Všichni si chválili, že to byl zajímavý zážitek. A my jsme byli překvapení, jak dobře hráli, zvládli celý připravený program a dokonce bonusové představení po dvojicích na závěr. Takže už se těšíme, že akci zopakujeme.

Sebeobrana

Už několikrát jsme zorganizovali seznamovací Sebeobranu. A tak je docela dobře možné, že se za pár let někdo zeptá:"Tati, jak jste se vlastně s mámou seznámili?" A dostane odpověď:" No, nejdřív jsem ji škrtil a ona mi málem zlomila ruku. No a pak jsme si to vyměnili..."

Cesty za pokladem

Když jsme v létě 2015 udělali první Cestu za pokladem, byl to trochu pokus, jestli se to bude líbit. A výsledek? Za pokladem jsme šli už mnohokrát! Zatím máme v repertoáru 5 různých tras pochopitelně i s jinými indiciemi. Co mají společného je postupné odkrývání cesty, luštění rébusů, procházku hezkými místy Prahy a ano, na konci každého čeká poklad :)

V repertoáru máme poklady Nového Města, Vinohrad, Starého Města, Malé Strany a Vysočanský. A už vymýšlíme další!

Tajemné podzemí

24 postav se ubíralo sotva znatelnou cestou. Náhodný pozorovatel by si jisně položil otázku, za jakým tajným účelem směřují? A kdyby je někdo pozoroval, jak jeden za druhým mizejí pod ohybem kopce, jako by se nad nimi zem slehla, jistě by to jeho zvědavost ještě více podráždilo. Ale nikdo je neviděl, když se vnořili pod povrch země. A tak ve skrytu před zraky celého vnějšího světa rozsvítili svíce a vydali se neznámými chodbami. V podzemí vládlo staleté ticho přerušované jen jejich hlasy. Při chůzi míjely temná ústí dalších a dalších chodeb, která lákala a děsila zároveň. Kam vedou? Co se skrývá na jejich konci? Tyto otázky se pod tíhou okolní temnoty osvětlené jen mihotavou září svíček zdály obzvláště naléhavé.

Kdyby přeci jen někdo šel ve stopách oné skupiny, možná by si povšiml, že v jedné z místností po nich ve vzduchu zůstala vůně medoviny a a o něco dále dokonce směsice různých vůní, snad i grilovaných kuřat? I ze stop by bylo také patrné, že na tom místě pobyli déle, odcházeli do vedlejších prostor a zase se vraceli. Ale nakonec odtud take odešli a v odlehlých chodbách opět zavládla věčná tma...

Laser Game

Akce na Laser game předčila očekávání! Ledy nebyly prolomeny, ale rozstříleny na cucky a adrenalin tekl proudem. A zasloužená opulentní večeře tomu dala ještě tu správnou tečku. Tak tahle akce se rozhodně bude opakovat!

Badminton

Badminton už jsme společně hráli několikrát, protože se prostě vždycky povede :) Než jdeme na kurty, tak se seznámíme a zahrajeme si pár her na prolomení ledu. Pak se převlékneme, rozcvičíme a rozpinkáme. Kdo chce, už pak jen hraje, ale pro ostatní je k dispozici trenér, který poradí s technikou. Kurt míváme na tři hodiny, takže se vysportujeme dosyta. A nakonec co jiného, než dobré jídlo, pití a povídání...

Divoká Šárka

Vyprávění o pověstmi opředené Šárce? Jak jinak než legendou…
V měsíci červnu roku tohoto, když v hájích a luzích údolí Šáreckého počínaly již zráti plody nadcházejícího léta, sešla se zde družina jinochů a panen, by v družné zábavě kraj tento lépe spoznali a dnem krásným se potěšili. I ubírali se tu před vrchy tu roklinou a den vesele jako voda v potůčku jim plynul. Však nejen kráčeli, nýbrž i v šenku odpočinouti sobě dali a mokem lahodným hrdla svá svlažili. A když den se nachýlil, tu ve stínu mocných lesa pánů k ohni zasednuvše, opékati se masa jali a dále se veselili…
Zde legenda své líčení přerušuje a jen bohům jest věděti, kam dále ubíraly se příběhy zde započaté.

Májová procházka rozkvetlou Prahou

Květen je měsíc romantiky,
a proto pojďme do poetiky.
Osmnáct nás na sraze stálo,
očekávaní věcí budoucích ve větru vlálo.
Začali jsme klasickými hrami na boření ledů
a pak jsme se vydali do krásných Vinohradů.
V parcích omamně šeříky voněly,
zprvu nesmělé hovory se pěkně rozjely.
V Riegrových sadech jsme se zastavili u výhledu na Hrad,
další kroky vedly směrem Bezručův sad.
V Grébovce zaujala umělá jeskyně se spoustou zákoutí,
vypadalo to, že se z ní ani všichni nevrátí.
To už se stmívalo a nálada byla do pohody,
v čemž pokračovala hospůdka a kachní hody.
A co bylo dál? To bych take ráda věděla,
Vyptávat se účastníků na intimnosti se však nedělá...

Žižkov v nebesích

Sešlo se nás 17 v téměř vyrovnaném počtu holky versus kluci, seznámili jsme se a vzhůru na Žižkov! Prošli jsme Parukářku až na Vítkov, kde jsme notně otestovali, kolik vydrží dětská prolézačka. Hodně! Dav rozdováděných dospěláků zvládla bez problému. Dalším bodem programu byla vyhlídka z plošiny Národního památníku a těžko říct, co byla větší bomba, jestli sluneční paprsky probleskující na Prahu pošmournou oblohou, nebo samotný památník. Kdo v něm nikdy nebyl, nelze než doporučit, celý objekt je opomíjená perla. Z Památníku vedla naše cesta do hrobu… Respektive ke hrobu neznámého vojína. Mezitím se venku setmělo, a tak jsme se ještě od Žižky pokochali výhledem na rozsvěcující se světla města.

Když se člověk dobře baví, tak fakt čas letí, takže tři hodiny utekly jako nic, a to už na nás čekala odměna v podobě restaurace a něčeho teplého k pití a do žaludku. A tam jsme si v klidu dopovídali načaté rozhovory, povyměňovaly se kontakty, dohodla se pokračování individuálnějšího charakteru… Prostě jako obvykle, prima akce.

Káry ve Stromovce

Na šlapacích kárách jsme to ve Stomovce pořádně rozjeli. Příznivé počasí nám umožnilo projet i méně známá zákoutî parku. Dokonce došlo i na spontánní neplánovaný závod.

Káry na vlastní pohon odčerpaly účastníkům dost energie a tak jsme toto manko vyrovnávali do pozdních večerních hodin v blízké restauraci.

Praha Pražanům neznámá

V překvapivě chladném jarním večeru jsme se zahřívali čajem a po seznámení a úvodním bombónkovém kvízu jsme vyrazili za tajemstvími Prahy. Společně jsme odhalovali historii, architekturu a dávné příběhy míst, která denně míjejí lidé téměř bez povšimnutí. Nejen legenda o bezhlavém rytíři, který nemohl pít pivo, a odhalení skutečné podstaty staroměstského orloje pobavily a rozproudily konverzaci účastníků.

Poněkud studenou Prahu vystřídala žhavá Itálie v podobě mafiánské pizzere Kmotra, ze které všichni vyvázli ve zdraví a najezení.

Praha dvouvěžatá aneb procházky malostranské

Procházku romantickými zákoutími Malé strany okořenila návštěva dvou historických věží. Díky výkladu erudované průvodkyně jsme se dozvěděli i něco málo z historie.

Následné posezení se protáhlo do pozdních nočních hodin a jestli vše nesnědli a nevypili, možná tam sedí dodnes...

Motokáry na Olšance

V areálu bývalých podzemních garáží jsme si užili trochu adrenalinu. Každý si mohl vyzkoušet, že svezení motokárou není jen o tom sedět a nechat se vézt.

V uzavřeném salónku nedaleké restaurace se pak všichni podělili nejen o své zážitky z jízdy. Ostatně dodržení pitného režimu a doplnění energie dobrou večeří bylo více než potřebné.

Neviditelná výstava

Po úvodní seznamovací hře, při které mohl každý projevit dle libosti svůj výtvarný talent, nás čekala návštěva Neviditelné výstavy v prostorách Novoměstské radnice. Každý si vyzkoušel, jaké to je stát nevidomým a seznámil se s každodeními úskalími, které to obnáší. Pro někoho to mohl být skutečně silný zážitek.

Po návratu ze tmy jsme zavítali do restaurace na Karlově náměstí, kde jsme příjemně strávili zbytek večera.

Vyšehrad podzemní i v oblacích

Za slunečného odpoledne jsme se prošli po Vyšehradě, seznámili se s jeho historií a zajímavostmi a nahlédli do jeho podzemí, kde jsou nyní umístěny některé sochy z Karlova mostu.

Cestou jsme si zahráli malou hru, kochali se výhledy a bylo i dost času na povídání. Na závěr odpoledne jsme poseděli v útulné restauraci nad dobrým jídlem a pitím.

Letní Letná s pétanque

V krásném letním podvečeru jsme se sešli na Letné. Někdo hrál pétanque, někdo si od dětství poprvé zahrál kuličky a někdo se jen vyhříval na sluníčku.

Po příjemných týmových hrách jsme zbytek večera strávili v netradiční restaraci, kde jsme si vychutnali zejména výborné francouzské palačinky a galettes.

Procházka Stromovkou s Planetáriem

Od ruchu holešovického výstaviště jsme se Královskou oborou prošli až k Letohrádku, cestou jsme si zadováděli na prolézačkách a vyzkoušeli mírně adrenalinovou skluzavku.

Následovalo Planetárium s interaktivní expozicí, kde muži neodolali možnosti projet se vozítkem po Marsu. Při následné projekci se pak projevily následky čerstvého vzduchu, někdo viděl hvězdy a někdo "hvězdičky" ;) A dobrá restaurace vše završila.© 2013 JináSeznamka.cz