Jak to probíhá?

Projít se, něco příjemného zažít, přitom si popovídat a seznámit se. Prostě se přirozeně bavit při zábavném programu následovaném posezením v nekuřácké restauraci.

Ukázat aktuální akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Spojujeme seznamování se zážitkem

Naším cílem je, aby seznámení na naších akcí probíhalo jinak, zábavněji a bylo samo o sobě příjemným zážitkem. Proto je na každou akci připraven zajímavý program, který účastníkům pomůže přirozenou formou se seznámit. Minimální počet účastníků na akci je 5 mužů a 5 žen, obvyklý počet účastníků je 10 a 10.

Akce mívají podobný průběh. Nejprve si řekneme svá jména a za pomoci malé hry si jich aspoň pár zapamatujeme. Například každý ke svému křestnímu jménu přidá vlastnost od stejného počátečního písmene. Vyjma představení se není nic povinné, takže když někoho prostě nic nenapadne, nic se neděje.

Po představení následuje další malá hra, která pomáhá s prvním navazováním hovorů. K tomu může posloužit třeba informace o zálibách, kterou každý napíše na papírek, a ty se pak losují. Kdo chce, může tak snadno účastníky opačného pohlaví oslovovat na základě hledání, kdo je autorem jím vylosovaných koníčků.

Program obvykle začíná procházkou. Při chůzi se příjemně povídá a lehko se nacházejí témata k rozhovorům. Každý tak má přirozenou možnost bavit se s těmi, kteří ho zaujali.

Procházka nás dovede k další části programu, kterou je nejčastěji kulturní, historický či zábavní zážitek. Je to příležitost, jak spolu něco prožít, objevit něco nového a také vidět ostatní z jiného úhlu. Třeba v rámci akce na Petříně jsme vystoupali na rozhlednu a mnozí poprvé od dětství zavítali do zrcadlového bludiště.

Akce končí posezením v nekuřácké restauraci. Podle zkušenosti ve chvíli, kdy se tam usazujeme, už si mají účastníci hodně co povídat nejen díky společnému zážitku, který spolu prožili. A after party se obvykle protahuje až do nočních hodin. :)

Cílem je, aby se všichni cítili dobře a akci si užili, proto je organizátorka akce je po celou dobu s účastníky, kteří se na ni můžou s čímkoliv obrátit, zeptat se na radu, požádat o pomoc s navázáním komunikace a nebo si jen popovídat...

Jak probíhá předávání kontaktů?

V uvolněné atmosféře, která se během akce vytváří, si účastníci přirozeně vyměnují kontakty. Kdo se nechce zeptat napřímo, může se po skončení akce obrátit na organizátorku. Ta zjistí, zda má druhá strana také zájem, a pokud ano, tak kontakt předá.© 2013 JináSeznamka.cz