Lukostřelba

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Lukostřelba

Čt 5. září 2024 17:30
Praha Kobylisy 790 Kč

Zkušený trenér vás provede při 2 hodinách tréninku technikou střelby. Bude to příjemná relaxace, ale kdo ví, třeba dojde i na sestřelování jablek :)

  • Muži: 32-44 let volná místa
  • Ženy: 30-42 let volná místa

Doplňující informace

Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy seznamovací hrou. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco navíc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám už dál bude snáz povídat.  Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Po úvodní části se pustíme do střílení. Střílet se bude z holého či dlouhého luku pod vedením zkušeného trenéra. Na začátek se dozvíme základy střelby, pak budeme cvičně střílet na krátkou vzdálenost, a nakonec dojde možná i na malý turnaj.

Trenér se nám bude věnovat 2 hodiny, takže bude dost času se pořádně vyřádit a všechno potrénovat. Souběžně s tréninkem bude probíhat opékání špekáčků. Po skončení zajdeme na večeři, zapijeme své nově nabité dovednosti, posedíme, popovídáme, ...

Poznámky:

  • Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
  • Cena zahrnuje trénink pod vedením odborného instruktora a malý piknik.
  • V případě nepříznivého počasí se bude střílet zpod přístřešku.
  • Akce trvá přibližně 3 hodiny plus následné posezení.
  • Doporučené vybavení: pohodlné sportovnější oblečení a obuv.
  • Účastníci si během akce zaškrtnou, s kým by měli zájem sdílet svůj kontakt, a organizátoři se o to následně v případě shody postarají.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz