Lukostřelba 30-44

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Lukostřelba 30-44

Ne 10. března od 15:00 hod, Praha 590 Kč

Zkušený trenér vás provede při 2 hodinách tréninku technikou střelby. Bude to příjemná relaxace, ale kdo ví, třeba dojde i na sestřelování jablek :)

  • Muži: 32-44 let volno
  • Ženy: 30-42 let volno

Doplňující informace

Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy nenucenou seznamovací hrou. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco navíc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám už dál bude snáz povídat. Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Střílet se bude z holého či dlouhého luku pod vedením zkušeného trenéra. Na začátek se dozvíme základy střelby, pak budeme cvičně střílet na krátkou vzdálenost, a nakonec dojde možná i na malý turnaj. Pro zajímavost budou na místě také kuše a kdo chce, bude si moct vyzkoušet i házení nožem.

Trenér se nám bude věnovat 2 hodiny, takže bude dost času se pořádně vyřádit a všechno potrénovat. Po skončení zajdeme na večeři, zapijeme své nově nabité dovednosti, posedíme, popovídáme, ...

Cena zahrnuje trénink pod vedením odborného instruktora a malý piknik.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz