Divadelní improvizace 30-44

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Divadelní improvizace 30-44

Čt 21. února od 18:00 hod, Praha 450 Kč

Pojďte pane, budeme si hrát! Dámy, vy samozřejmě také :) Protože právě o tom je improvizace, hrajete si a náramně se bavíte. Akci povedou zkušení improvizátoři, kteří zajistí, že to bude skvělý zážitek i pro ty, kdo nemají s divadlem a improvizací žádné zkušenosti.

  • Muži: 32-44 let volno
  • Ženy: 30-42 let volno

Doplňující informace

V ceně je zahrnuto drobné občerstvení. Akce potrvá 2 a půl hodiny, pak bude následovat posezení.

A jak to bude vypadat?
Nejprve se představíme a prolomíme ledy seznamovacími hrami. Pak přijdou další hry, které se zvolna překulí do improvizace. Hry vás tak vytrhnou z normálního dne, nastaví tu správnou atmosféru a otevřou dveře uvolnění a zábavě. A právě díky tomu to bude báječná příležitost ostatní poznat, protože zahodíte obavy a prostě budete sami sebou. V neposlední řadě to tedy bude dobře strávený čas s partou prima lidí, se kterými se náramně nasmějete.

Improvizace je nejen nesmírně zábavná, ale je to i účinná cesta k osobnostnímu rozvoji. Stane se vám někdy, že nevíte, jak zareagovat, a dodatečně si říkáte, co jste měli říct nebo udělat? Na tréninku improvizace získáte větší pohotovost a zvýšíte si sebevědomí při jednání s lidmi.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz