Bowling 30-44

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Bowling 30-44

Čt 31. ledna od 17:30 hod, Praha 550 Kč

Krátké zimní dny vybízejí spíše k vnitřním aktivitám. A právě bowling v příjemné společnosti může být tou správnou zábavou. Pojďte si s námi zkusit tento zdánlivě nenáročný sport, který někdy nečekaně prověří nepoužívané skupiny svalů.

  • Muži: 32-44 let poslední místa
  • Ženy: 30-42 let poslední místa

Doplňující informace

Cena zahrnuje pronájem na 2 hodiny hry a půjčovné bowlingové obuvi.

Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy nenucenou seznamovací hrou. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco navíc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám už dál bude snáz povídat. Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Následovat bude stručná instrukce, jak hrát bowling, a pak se již pustíme do hry. Kdo chce, bude hrát jen pro zábavu. Ti soutěživější se budou moci zúčastnit malého turnaje. V každém případě se během večera účastníci prostřídají tak, aby měli možnost všechny poznat.

Po bowlingu se přesuneme do příjemné restaurace, kde bude ještě dost času posedět a popovídat.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz