Hasičem na vlastní kůži

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Hasičem na vlastní kůži

So 8. června 2024 14:00
Praha 990 Kč

Hasičský zážitek se vším! V praktické části si zkusíte například stříkat s hadicí, v teoretické části se dozvíte vše, co vás o hasičích kdy zajímalo. A toto příjemné a objevné odpoledne završí posezení s opékáním na ohni. A samozřejmě jeho uhašením.

  • Muži: 32-44 let volná místa
  • Ženy: 30-42 let volná místa

Doplňující informace

Hasičský zážitek se vším! Pod vedením profesionálního hasiče si v praktické části zkusíte například stříkat s hadicí nebo hasičské uzle. V teoretické části se pak dozvíte vše, co vás o hasičích kdy zajímalo, od toho, jaké vtipy si hasiči o sobě povídají až po první pomoc při spáleninách. A pak toto příjemné a objevné odpoledne završí posezení s opékáním.

Teoretická část bude zahrnovat povídání o životě hasičů, ale nudnou přednášku nečekejte. Dozvíte se, jak fungují profesionální i dobrovolní hasiči, co je hasičský sport. A bude samozřejmě prostor na vaše otázky. Můžete se třeba zeptat, co nejbizardnějšího hasiči zažívají? Jaké jsou na ně fyzické požadavky? Opravdu sundávají koťátka ze stromů? A k tomu nás pobaví pár praktických ukázek, jako oblékání výstroje na čas.

Povídání se bude střídat se zkoušením dovedností, které hasiči ovládají a ve kterých případně soutěží v hasičském sportu. Takže si zkusíte sestřelovat plechovky proudem vody, hasičskou štafetu, uzle a v rámci první pomoci též uvést někoho do stabilizované polohy.

Poznámky:

  • Cena zahrnuje workshop pod vedením profesionálního hasiče, zapůjčení potřebného vybavení a občerstvení (buřty na opékání).
  • Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
  • Akce trvá přibližně 2 a půl hodiny plus následné posezení.
  • V případě nepříznivého počasí proběhne akce ve vnitřních tréninkových prostorách nebo bude přeložena.
  • Doporučené vybavení: pohodlné sportovnější oblečení a obuv.
  • Účastníci si během akce zaškrtnou, s kým by měli zájem sdílet svůj kontakt, a organizátoři se o to následně v případě shody postarají.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz