Divadelní improvizace

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Divadelní improvizace

St 19. října 2022 18:00
Praha Kobylisy 590 Kč

Pojďte pane, budeme si hrát! Dámy, vy samozřejmě také! Protože právě o tom je improvizace, hrajete si a náramně se bavíte. Akci povedou zkušení improvizátoři, kteří zajistí, že to bude skvělý zážitek pro každého.

  • Muži: 32-44 let volná místa
  • Ženy: 30-42 let volná místa

Doplňující informace

Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy seznamovací hrou. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco navíc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám už dál bude snáz povídat. Tato část je koncipovaná tak, aby odpadla nervozita, účastníci se začali postupně poznávat a cítili se příjemně.

Ve hrách budeme pokračovat i dál, celá divadelní improvizace bude vlastně série malých hravých cvičení, při kterých se postupně rozhýbeme na těle i uvolníme na mysli. Naladíme se na tady a teď, na příjemně uvolněné blbnutí a tak se postupně cvičení překulí více a více v hraní. Není potřeba se obávat, že pro vás improvizace není. Je pro každého, kdo to chce zkusit a má chuť si hrát.

Improvizace je nejen nesmírně zábavná, ale je to i účinná cesta k osobnostnímu rozvoji. Stane se vám někdy, že nevíte, jak zareagovat, a dodatečně si říkáte, co jste měli říct nebo udělat? Na tréninku improvizace získáte větší pohotovost a zvýšíte si sebevědomí při jednání s lidmi.

Samotný trénink bude trvat 2 hodiny, takže prostoru na zkoušení bude až dost. Po skončení zajdeme na večeři, zapijeme své nově nabité dovednosti, posedíme, popovídáme, ...

Poznámky:

  • Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
  • V ceně je zahrnuto drobné občerstvení.
  • Akce potrvá 2 a půl hodiny, pak bude následovat posezení.
  • Doporučené vybavení: pohodlné oblečení na volný pohyb uvnitř.

Akce proběhne ve zvláštním režimu za respektování aktuálních vládních opatření při koronavirové situaci.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz