Koloběžky na Sněžníku

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Koloběžky na Sněžníku

So 10. září 2022 08:00
Praha-Děčín 1290 Kč

Tohle bude den nadupaný zážitky! Ráno se vlakem z Prahy dostaneme do Děčína. Odtud se mikrobusem vyvezeme na Sněžník, kde začne parádní koloběžkový výlet. Pokocháme se přírodou, úžasnými Tiskými skalami a k večeru se v klidu vrátíme zpět do Děčína a nakonec i do Prahy.

  • Muži: 32-44 let volná místa
  • Ženy: 30-42 let volná místa

Doplňující informace

Hodinu a půl, kterou strávíme ve vlaku, využijeme k tomu, že se představíme a trochu prolomíme ledy nenucenými seznamovacími hrami. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco víc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám dál bude lépe povídat. Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Po příjezdu do Děčína nás ještě čeká krátký přejezd mikrobusem na vrchol Děčínského Sněžníku ( 723 m n.m.). Hlavním zážitkem dne bude samozřejmě jeden z nejdelších koloběžkových sjezdů v České republice ze Sněžníku zpět do Děčína. Ale čeká nás toho mnohem víc, jako ohromující výhledy na zvlněnou krajinu z vrcholu Sněžníku či skály Tisá, kde se natáčely Letopisy Narnie. Hlavně to ale bude akční a pohodový den v přírodě se spoustou času a příležitostí na poznávání ostatních. Zpět do Prahy pak dorazíme ve večerních hodinách.

Poznámky:

  • Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
  • Akce trvá celý den, odjezd z Prahy v 8 hodin ráno, návrat do Prahy do 22 hodin.
  • Cena zahrnuje společnou cestu vlakem z Prahy a zpět, dopravu na Sněžník, zapůjčení koloběžky, helmy, zámku, láhev vody a další malé občerstvení po cestě.
  • Doporučené vybavení: sportovní oblečení a obuv, opalovací krém.
  • Přestože si myslíme, že akce je naprosto bezpečná, upozorňujeme, že účast je na vlastní nebezpečí.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz