Paddle board

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Paddle board

Út 7. června 2022 18:00
Praha Císařská louka 690 Kč

Jízda na paddle boardu je báječný zážitek na vodě, kdy si nejen pocvičíte celé tělo, ale ještě se pokocháte krásnými výhledy okolo vás a zažijete spoustu legrace. Při hodině a půl na vodě vám rozhodně vyhládne, což bude čas napravit v druhé části večera.

  • Muži: 32-44 let volná místa
  • Ženy: 30-42 let volná místa

Doplňující informace

Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy nenucenou seznamovací hrou. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco navíc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám dál bude snáz povídat. Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Poté se přesuneme k paddle boardum. Na začátku se naučíme základy, tedy jak nastoupit, zatáčet, postavit se a v neposlední řadě také jak zastavit. Kdo je na paddle boardu poprvé, obvykle zjistí, že začít v kleku je tak akorát. Ale pak přijde chvíle, kdy se odváží postavit a začne si vychutnávat řeku z nezvyklé perspektivy, s otevřenými výhledy do všech stran. K tomu se dozajista propracujeme, a až si to užijeme, přijde čas taky trochu lumpačit, zablbnout si či zazávodit.

Na vodě vyhládne a slunce si také vyžádá své, proto budeme pokračovat posezením u večeře a dobrého pití. V případě ideálního počasí zůstaneme venku a budeme opékat na ohni.

Akce proběhne ve zvláštním režimu za respektování aktuálních vládních opatření při koronavirové situaci. Pokud v den konání akce budete pociťovat jakékoli příznaky nachlazení, teplotu či jiné respirační potíže, svou účast na akci zrušte. V případě opětovného vyhlášení nouzového stavu, nebo zpřísnění podmínek shromažďování se akce může zrušit. Účastnický poplatek bude samozřejmě vrácen.

Preventivně doporučujeme účastníkům mít na svém telefonu nainstalovanou a aktivní aplikaci eRouška (s aktivovaným bluetooth), či Mapy.cz (s aktivním sdílením polohy) pro případné zpětné vysledování kontaktu s nákazou.

Poznámky:

  • Cena zahrnuje zapůjčení paddle boardu, pádla a malé občerstvení (nikoliv večeři).
  • Přestože si myslíme, že akce je naprosto bezpečná, upozorňujeme, že účast je na vlastní nebezpečí.
  • Doporučené vybavení: Krém na opalování, plavky nebo náhradní oblečení na paddle board. Oblečení na posezení u ohně.
  • Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
  • V případě extrémně nepříznivého počasí bude připraven náhradní program.
  • Doba trvání je 3 hodiny + posezení.

Akce proběhne ve zvláštním režimu za respektování aktuálních vládních opatření při koronavirové situaci.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz