Jednodenní sjezd řeky Sázavy

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Jednodenní sjezd řeky Sázavy

Ne 22. května 2022 07:45
Praha Sázava 990 Kč

Pojeďte s námi na jednodenní výlet na lodích. Ráno se vlakem z Prahy dostaneme na Sázavu, kde si užijeme pohodový sjezd řeky včetně dobrého oběda. Na společné cestě zpátky do Prahy, si dle libosti naplánujeme co s načatým večerem...

 • Muži: 32-44 let volná místa
 • Ženy: 30-42 let volná místa

Doplňující informace

Hodinu, kterou strávíme dopravou, využijeme k tomu, že se představíme a trochu prolomíme ledy nenucenými seznamovacími hrami. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco víc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám dál bude dobře povídat. Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Plánujeme použít zejména dvoj a trojmístné kanoe. V případě zájmu nováčků objednáme i raft, a tak není nutné mít s ježděním na vodu předchozí zkušenosti. Rafty jsou zcela stabilní, je jednoduché používat, ale hlavně se na nich dá jet v šesti lidech, takže si při sjezdu užijeme spoustu zábavy. V průběhu dne bude možnost se na plavidlech prostřídat.

Po příjezdu na výchozí stanoviště nás lektoři půjčovny zasvětí do ovládání plavidel. Sjížděná trasa není dlouhá, díky čemuž bude během dne spousta času na soulodění. Cestou se samozřejmě stavíme na dobrý oběd a podle počasí se vykoupeme, svedeme vodní bitvy… Zájemci budou moc po dobu sjíždění hrát hru O poklad kapitána a společnými silami ho na konci získat. Uvidíme, v kolik dorazíme do cíle, jestli zbude ještě čas posedět nebo vyrazíme rovnou do Prahy. Příjezdem do Prahy to ale samozřejmě končit nemusí, podle libosti tak budeme pokračovat při posezení.

Poznámky:

 • Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
 • Do poznámky při přihlášení napište, zda preferujete kánoi, nebo raft.
 • Cena zahrnuje společnou cestu z Prahy a zpět, instruktáž k použití plavidel a jejich půjčení včetně pádel, vest a barelů.
 • V případě extrémně nepříznivého počasí či nedostatku vody v řece bude náhradní program.
 • Přestože si myslíme, že akce je naprosto bezpečná, upozorňujeme, že účast je na vlastní nebezpečí.
 • Také pro zvýšení bezpečnosti doporučujeme mít po celou dobu na vodě oblečenou vestu a zdržet se konzumace alkoholu.
 • Akce trvá celý den, odjezd z Prahy v 8 hod ráno, návrat do Prahy před 19 hod.
 • Na cestu vlakem je nutné mít respirátor FFP2.
 • Doporučené vybavení: plavky, nepromokavý vak na cennosti/elektroniku, opalovací krém, boty do vody, pokrývka hlavy, přiměřený počet věcí, aby se vešly do barelu.

Akce proběhne ve zvláštním režimu za respektování aktuálních vládních opatření při koronavirové situaci.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz