Sebeobrana

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Sebeobrana

Ne 18. dubna 2021 15:30
Praha 690 Kč

Tahle akce bude opravdu akční! Pod vedením držitele černého pásku (I.dan) v ju-jitsu si vyzkoušíte, jak se účinně bránit. A co je ještě lepší, dozvíte se, jak se nebezpečným situacím vlastně vyhnout. O příležitost poznat se s ostatními nebude nouze.

  • Muži: 32-44 let volno
  • Ženy: 30-42 let volno

Doplňující informace

Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy nenucenou seznamovací hrou. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco navíc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám už dál bude snáz povídat. Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Následovat bude kurz sebeobrany, který bude teoretický i praktický. Seznámíte se jak se sebeochranným myšlením, tak i s jednoduchými funkčními základy praktické sebeobrany. A co je to sebeobranné myšlení? To je řešení konfliktů ještě dříve, než nastanou. Je to strategické myšlení, odhadování situací a identifikování nebezpečné situace, místa a lidí tak, abyste se mohli nebezpečí vyhnout.

Kurz bude mít ovšem zejména praktickou část, kde si dozvíte, jak reagovat v případě blížícího se nebezpečí. Vyzkoušíte si jednoduché sebeobranné techniky a otestujete své reakce v modelových situacích.

Trénovat budou všichni se všemi a budeme se střídat v rolích, kdo napadá a kdo se brání. Samozřejmě k sobě budeme ohleduplní tak, aby se nikomu nic nestalo.

Za tak krátkou dobu se sice nemůžete naučit, jak se fyzicky ubránit, nebo zlikvidovat protivníka. Můžete ale získat znalost informací a jednoduchých technik, které se vám mohou kdykoliv nesmírně hodit.

Sebeobrana bude trvat 3 hodiny a poté se přesuneme za zaslouženou odměnou do příjemné restaurace, kde bude ještě dost času si se všemi popovídat.

Na akci si vezměte pohodlné sportovní oblečení, sportovní boty a ručník.

Akce proběhne ve zvláštním režimu za respektování aktuálních vládních opatření při koronavirové situaci. Pokud v den konání akce budete pociťovat jakékoli příznaky nachlazení, teplotu či jiné respirační potíže, svou účast na akci zrušte. V případě opětovného vyhlášení nouzového stavu, nebo zpřísnění podmínek shromažďování se akce může zrušit. Účastnický poplatek bude samozřejmě vrácen.

Preventivně doporučujeme účastníkům mít na svém telefonu nainstalovanou a aktivní aplikaci eRouška (s aktivovaným bluetooth), pro případné zpětné vysledování kontaktu s nákazou.

Poznámky:

  • Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
  • Doba trvání je 3,5 hodiny + následné posezení.
  • Přestože si myslíme, že akce je naprosto bezpečná, upozorňujeme, že účast je na vlastní nebezpečí.
  • Cena zahrnuje trenéra, nájem tělocvičny a drobné občerstvení.
  • Doporučené vybavení: pohodlné sportovní oblečení, sportovní boty a ručník.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz