Laser game

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Laser game

Čt 11. března 2021 18:00
Praha Smíchov 650 Kč

Pojďme na lasergame, která zaručeně prolomí ledy a bezkonkurenčně rozproudí adrenalin! A holky, tohle není jen tupá střílečka pro chlapy, je to skvělá sranda a super odreagování i pro nás! :)

  • Muži: 32-44 let volno
  • Ženy: 30-42 let volno

Doplňující informace

A jak to bude probíhat? Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy seznamovací hrou. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco navíc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám už dál bude snáz povídat.

A pak společně procházkou vyrazíme na lasergame, kde nás čekají super dobrodružství v promakaných prostorách ze spoustou zákoutí, světelných a kouřových efektů a atmosférickou hudbou. Budeme běhat, schovávat se, plížit, střílet, prostě to bude pěkně akční!

Kapacita hry je maximálně 16 osob, takže podle toho, kolik nás bude, utvoříme jednu nebo dvě skupiny. Dáme první kolo laser game, a pak bude přestávka na občerstvení, o které případně změníme na druhé kolo skupiny. Po druhém kole se projdeme do příjemné restaurace, kde bude ještě dost času probrat všechny zážitky.

Akce proběhne ve zvláštním režimu za respektování aktuálních vládních opatření při koronavirové situaci. Pokud v den konání akce budete pociťovat jakékoli příznaky nachlazení, teplotu či jiné respirační potíže, svou účast na akci zrušte. V případě opětovného vyhlášení nouzového stavu, nebo zpřísnění podmínek shromažďování se akce může zrušit. Účastnický poplatek bude samozřejmě vrácen.

Preventivně doporučujeme účastníkům mít na svém telefonu nainstalovanou a aktivní aplikaci eRouška (s aktivovaným bluetooth), pro případné zpětné vysledování kontaktu s nákazou.

Poznámky:

  • Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
  • V ceně jsou zahrnuty 2 hry v délce 15 minut a drobné občerstvení.
  • Akce trvá přibližně 3 hodiny plus následné posezení.
  • Doporučené vybavení: sportovní převlečení ideálně černé barvy a vhodnou obuv.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz