Párová akrobacie neboli akrojóga

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Párová akrobacie neboli akrojóga

Ne 17. listopadu 2019 15:30
Praha 650 Kč

Párová akrobacie je cvičení založené na spolupráci s druhým. Báječně si při něm zacvičíte, zaposilujete a protáhnete se. Navíc vám prožité chvíle spolehlivě napoví, zda by dotyčný mohl být vaším partnerem i mimo cvičení.

  • Muži: 32-44 let volno
  • Ženy: 30-42 let volno

Doplňující informace

Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy nenucenou seznamovací hrou. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco víc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám dál bude snáz povídat. Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Po úvodní části začne párová akrobacie neboli akrojóga. Lekce bude uzpůsobena těm, kteří s touto aktivitou nemají žádnou zkušenost. Začneme tedy jednoduchými prvky a bude jen na nás, kam až se dostaneme.

Během lekce budeme pravidelně střídat dvojice, a tak budete mít možnost si zacvičit s každým, s kým budete chtít. Přirozeně tak poznáte, s kým vám je dobře a ke komu cítíte důvěru. Při cvičení si také užijete spoustu legrace.

Zkušené lektorky budou ke cvičícím přistupovat individuálně, takže každá dvojice si vždy určí obtížnost cvičení. S jinými cvičebními partnery si pak budete moci vyzkoušet zase něco jiného.

Poznámky:

  • Přestože si myslíme, že akce je naprosto bezpečná, upozorňujeme, že účast je na vlastní nebezpečí.
  • Cena zahrnuje hodinu a půl párové akrobacie a drobné občerstvení.
  • Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
  • Doba samotného cvičení je dvě hodiny pak následuje posezení.
  • Doporučené vybavení: podložka na cvičení (jógomatka), pohodlné volné oblečení, ponožky, pití.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz