Salsa

Půjdeme za kulturním či jiným zážitkem. Něco spolu prožijeme a po celou dobu se budeme příjemně a neformálně bavit. Detaily akce a možnost přihlášení jsou níže.

Ukázat jiné akce?

Nechtěla bys příští týden někam zajít? Rád bych Tě znovu viděl.

Moc ráda. Tak si vyměníme telefony a domluvíme se, jo?

Detail akce

Salsa

St 31. července 2019 18:00
Praha Nové Město 590 Kč

Tento nejpopulárnější latinskoamerický tanec si užije každý a dobrá nálada spolu s radostí z pohybu vytvoří ideální prostředí pro seznámení. Po skončení jeden a půl hodinové lekce se přesuneme do příjemné restaurace, kde bude ještě dost času popovídat nejen o tanečních zážitcích.

  • Muži: 32-44 let volno
  • Ženy: 30-42 let volno

Doplňující informace

Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy nenucenými seznamovacími hrami. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco víc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám dál bude snáz povídat. Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Po úvodní části začne výuka salsy. Lekce bude uzpůsobena těm, kteří s touto aktivitou nemají velkou zkušenost. Začneme tedy od základů a bude jen na nás, kam až se dostaneme. V případě, že budou ve skupině zkušenější tanečníci, budou moct případně pomáhat naší lektorské dvojici.

Během lekce budeme pravidelně střídat dvojice, a tak budete mít možnost zatančit si s každým, s kým budete chtít. Přirozeně tak poznáte, s kým vám je dobře.

Po skončení salsy budeme pokračovat při posezení u něčeho dobrého.

Poznámky:

  • Cena zahrnuje hodinu a půl párové salsy a drobné občerstvení.
  • Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
  • Doba trvání je dvě a půl hodiny + posezení.
  • Doporučené vybavení: Na sebe pohodlné lehké civilní oblečení a na přezutí s sebou boty - tenisky s hladkou podrážkou (ženy latinky, tenisky, balerínky apod) Nevhodné jsou lodičky, sandále, boty s vysokým podpatkem.

Přihlášení na akci

Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje:


Ochrana proti spamu.
Kolik je čtyřikrát čtyři?


© 2013 JináSeznamka.cz